projektai

 


Kultūrinė edukacinė lėlių teatro programa


D I E N A  S U „ L Ė L E “ !


2016 m.  gegužės 4 - 6 d. Pakruojo kultūros centre, 

11 - 13 d. Visagino kultūros centre,

 17 - 19 d. Vilniaus teatre "Lėlė"


2015 m. šauniai nuaidėjusi per Šalčininkus, Dusetas ir Švenčionėlius kultūrinė Vilniaus teatro „Lėlė“ programa „Diena su „Lėle“ 2016 m.  tęsia savo gastroles Lietuvoje: gegužės mėn. projektas bus vykdomas Pakruojyje ir Visagine, taip pat - namuose, t.y., Vilniaus teatre Lėlė. Šiais metais renginys yra skirtas profesionalaus Lietuvos lėlių teatro 80-mečiui. Sukaktį skaičiuojame nuo 1936 m. gegužės 6 d. dailininko Stasio Ušinsko inciatyva Kaune atidaryto Marionečių teatro.

Kultūrinės-edukacinės programos „Diena su „Lėle“ Pakruojyje ir Visagine metu teatras  parodys vieną gražiausių savo spektaklių – „Aukso obelėlė, vyno šulinėlis“, pristatys Gyvojo lėlių muziejaus parodą, kurioje supažindins publiką su turtinga lėlių teatro istorija ir paveldu. O kad vaikai ne vien spektaklius ir dailininkų sukurtus objektus pamatytų, bet ir patys galėtų pamiklinti rankeles ir pasigaminti lėlę, į programą įtraukti ir edukaciniai užsiėmimai. Pakruojyje renginius paįvairins mokslinė konferencija, skirta  profesionalaus Lietuvos lėlių teatro pradininko Stasio Ušinsko kūrybai apžvelgti. 

Vilniaus teatre Lėlė“ vyksiančios programos metu bus rodomas edukacinis spektaklis „Saulės vaduotojas, taip pat - rengiamos kūrybinės lėlių dirbtuvės, aplankyti ekspoziciją žiūrovus kvies Gyvasis lėlių muziejus.

Daugiau informacijos apie projekto „Diena su „Lėle“ veiklas Pakruojyje, Visagine ir Vilniaus teatre „Lėlė“ rasite čia: 

„Diena su „Lėle“ Pakruojo kultūros centre gegužės 4-6 d. Atsisiųsti programą

„Diena su „Lėle“ Visagino kultūros centre gegužės 11-13 d. Atsisiųsti programą

„Diena su „Lėle“  Vilniaus teatre Lėlė“ gegužės 17 - 19 d. Atsisiųsti programą

 

Kviečiame visus dalyvauti! Informacija apie renginius, bilietai ir registracija - el. paštu info@teatraslele.lt, tel. 262 81 59

 

Projektą „Diena su „Lėle“ dalinai remia Lietuvos kultūros taryba. Projekto partneriai - Pakruojo rajono savivaldybė, Pakruojo kultūros centras, Visagino kultūros centras, Lietuvos dailininkų sąjunga, Lietuvos nacionalinis UNIMA centras.